Diamant - ideální dárek ?

Každý člověk má rád hezké věci. Ať už jde o obrazy, šaty či rovnou šperky. Blyštivé věci, zpravidla stříbrné či zlaté barvy lákají lidské oko již odnepaměti. Cesta k vašemu vysněnému šperku se však nemusí sestávat jen nudnou návštěvou zlatnictví a nucenému vybírání z již hotových produktů. Stále více zákazníků by se rádo vytvořilo vlastní šperk, do kterého si ideálně rádi vloží i svůj vlastní cenný kámen, kupříkladu i diamant.

 

Přesně pro tyto účely jsme vytvořily Diamantovou kartu. Pakliže o ní slyšíte prvně, vězte, že jde vlastně o zdánlivě obyčejnou plastovou kartičku, která se velikostně podobá běžné platební kartě. Při výrobě této karty se však přímo do těla karty vkládá pravý diamant o různých velikostech. Je tak jen a jen na vás, jakému diamantu dáte přednost, který se právě pro vás stane tím pravým.

 

Říkáte si, že cenný diamant vložený do plastové kartičky působí poněkud nepatřičně? Že byste měli strach o takovou věc? Obavy rozhodně nejsou na místě. Po vložení diamantu do Diamantové karty následuje citlivé překrytí cenného kamene tak, aby byl chráněn před případným poškozením při manipulaci s kartou. Současně je krytí zcela průhledné, díky čemuž je diamant stále jasně viditelný.

 

Pakliže byste o kvalitě přeci jen měli pochyby, je Diamantová karta opatřena certifikátem pravosti se specifikacemi konkrétního diamantu. Ihned se dozvíte o jeho velikosti, karátové váze, brusu a samotné kvalitě daného kamene. Okamžitě si tak můžete ověřit, že jste obdrželi přesně takovou Diamantovou kartu, o kterou jste měli zájem.

 

Primárním využitím Diamantové karty je samozřejmě následné využití pro výrobu šperku. Otevřou se vám možnosti vybrat si vlastní tvar šperku, do kterého vám zkušený zlatník zasadí váš diamant z Diamantové karty. Nebudete se muset ohlížet na aktuální nabídku, díky vlastnictví Diamantové karty si necháte vytvořit originální šperk, který budete mít pouze vy!

 

Samotnou Diamantovou kartu si však můžete klidně ponechat a diamant nikam nevkládat. Karty nabízíme hned v pěti různých barevných kombinacích, přičemž každá barva reflektuje odlišnou velikost vloženého diamantu. Vůbec nejdostupnější je karta červená s 1,5milimetrovým diamantem, kterou můžete pořídit již za 499 Kč přímo v našem e-shopu ( https://www.diamantovekarty.cz/ ). Standardně se na kartách nachází logo naši společnosti Booler Diamonds (www.boolerdiamonds.com) . Na vaše přání však Diamantová karta může nést vaše jméno, logo vaší firmy, případně i další údaje ( https://www.diamantovekarty.cz/wp-content/uploads/2019/10/dopis_firmam_s_kartami.pdf ). Velmi snadno tak můžete získat hodnotný dárek pro vaše obchodní partnery či kolegy v práci. Jelikož je Diamantová karta novinkou na trhu, můžete si být jisti, že osoby, na kterých vám záleží, obdarujete skutečně originálně.

 

Diamantová karta se z výše uvedených důvodů může snadno stát vaším prvním krokem k vysněnému šperku. Karta reprezentativního vzhledu je krásně skladná a můžete jí obdarovat nejen vaše kolegy v práci, ale i rodinné příslušníky. Díky široké nabídce různě velkých diamantů si vybere skutečně každý. Netřeba dodávat, že darem v podobě Diamantové karty se vyhnete nepříjemnému momentu, kdy byste zvolili nevhodný dárek, který by se obdarované osobě nelíbil. Diamantovou kartu si každý může ponechat tak, jak je, případně ji využít pro svůj vysněný šperk.

 

Ač lze diamant v Diamantové kartě krásně vidět a zkontrolovat, je zde mnoho viditelných i neviditelných bezpečnostních prvků, které zabraňují záměně diamantu, aniž by to někdo nepoznal (Kdyby někdo chtěl diamant vymění, tak to prostě nelze bez toho, aby to nebylo vidět) nebo jakékoliv neoprávněné manipulaci.

 

Darujte dárek, který opravdu potěší.

 

Prohlídněte si naše diamantové karty ZDE.