Diamantová karta - Diamant 1,2 mm (6 ks)

Diamant 1,2 mm (6 ks)

Dárková karta s šesti diamanty (brilianty) šperkové kvality. Ideální jako svatební dar nebo hodnotný dárek k výročí, narozeninám nebo pro obchodní partnery. Diamant lze vyjmout a použít k výrobě šperku.

Ideální dar pro každou ženu!

https://www.diamantovekarty.cz/diamant-1-2-mm--6-ks/

Symbol věčné lásky, harmonie, stability či bohatství. Jedna z nejtvrdších látek na naší planetě. A především dárek, kterým rozzáříte oči každé ženy. To je diamant. Věnujte své drahé polovičce, blízkým nebo obchodním partnerům diamantovou kartu, která představuje originální a hodnotný dárek pro různé příležitosti. Obdarovaná osoba může diamant bezpečně uchovávat v kartě nebo jej vyjmout a využít pro výrobu šperku.

Co je to diamantová karta?

Jedná se o plastovou kartu, do které byl při výrobě vsazen briliant – tedy diamant vybroušený tak, aby vynikl jeho nádherný lesk. V kartě je diamant chráněn před ztrátou nebo poškozením, ale zároveň nebrání, aby se obdarovaná osoba mohla těšit z pohledu na tento drahý kámen.

Diamantová karta svou velikostí přibližně odpovídá běžné platební kartě a na rubové straně obsahuje certifikát potvrzující pravost diamantu s přehledem jeho vlastností – tvaru, velikosti, počtu karátů, barvy a čistoty. Z několika variant si můžete vybrat design a barvu karty, která bude nejlépe odpovídat konkrétní příležitosti.

Pro koho je diamantová karta vhodná?

Hledáte luxusní dárek, který vydrží věčnost? Diamantová karta je mezi našimi zákazníky obzvlášť oblíbená jako dárek ke svatbě, výročí, Vánocům, narozeninám, promocím, maturitě a jiným mimořádným příležitostem. Ukažte své manželce, přítelkyni, dceře, mamince nebo jiné milované osobě, že si ji vážíte. Ne nadarmo se říká, že diamant je nejlepší přítel ženy.

Diamantovou kartu můžete zvolit také jako netradiční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Můžete si být jisti, že mezi ostatními dárky vynikne právě ten od vás.

Mohu diamant z karty vyjmout?

Karta slouží jako bezpečné místo pro uložení diamantu. Obdarované osobě ovšem nic nebrání, aby diamant z karty vyjmula a využila k výrobě šperku podle vlastních představ. Na rozdíl od nákupu prstýnku či náušnic tedy nemusíte mít starosti, že byste se netrefili do vkusu.

Mějte na paměti, že po vyjmutí z karty nelze diamant vrátit zpět, aniž by to nebylo poznat. Jedná se o bezpečnostní prvek, který zabraňuje zneužití diamantu.

Jaké diamanty používáte?

V kartách zakoupených u nás používáme výhradně přírodní diamanty (brilianty), které jsou vhodné k výrobě šperků. Zároveň garantujeme, že se jedná o diamanty z nekonfliktních zdrojů. Každý diamant má vlastní certifikát a přesný popis!

Přednosti diamantové karty

 • Luxusní a trvanlivý dárek pro různé příležitosti
 • Výběr z mnoha designů plastové karty
 • Cenově dostupný způsob pořízení diamantu
 • Diamant (briliant) šperkové kvality
 • Ochrana diamantu v kartě bezpečnostními prvky
 • Možnost vyjmutí diamantu z karty pro výrobu šperku
 • Certifikát s informacemi o diamantu na rubu karty

https://www.diamantovekarty.cz/diamant-1-2-mm--6-ks/

Vlastnosti diamantu

 • Počet diamantů: 6 ks
 • Velikost: 1,2 mm
 • Brus: Round
 • Čistota: SI1
 • Barva: G/H
 • Hmotnost: 0,008 ct

https://www.youtube.com/watch?v=FBFBU_h9wbY

Ideální dárek pro každou ženu!