Konec předvánočního stresu, muž vyřešil dárky koupí diamantů

Čas Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním spojené i období vybírání dárků pro naše nejbližší. S tímto každoročně se opakujícím úkonem mají problémy zejména muži, kteří často tápou, čím obdarovat své milované manželky, krásné přítelkyně, tajné milenky, milující maminky, nebo jakékoliv další důležité ženy ve svém životě. Koupě správného dárku pro stejné pohlaví bývá zpravidla mnohem jednodušší. Svému kamarádovi pořídíte dobré pití, případně šikovný dárek do automobilu a je vyřešeno. Jinak je tomu u něžného pohlaví.

 

Muži stráví nad výběrem dárku pro ženy a především pro svou drahou polovičku spousty hodin a výsledek není zdaleka zaručen. Důkazem budiž britský průzkum z roku 2012 společnosti Gift Card, ve kterém celých 80 % žen uvedlo, že od svých partnerů dostávají velmi nevhodné až příšerné dárky. Abychom vážnost celé situace skutečně dokreslili, v opačném případě si na nevhodnost dárků stěžuje pouze 21 % mužů.

 

Na první pohled se přitom zdá, že muž má nepřeberné množství možností, jak ženu potěšit. Manželé, synové či milenci často sáhnou po koupi spodního prádla, které však zpravidla vůbec neodhadnou a problém s velikostí je jen jedním z možných. Dárky do kuchyně či domácnosti pak zpravidla spadají do kategorie nevhodné, či dokonce urážlivé. Zdaleka vyhráno muži nemají ani s kosmetikou. Dle výše zmíněného průzkumu buď nezvolí ženy oblíbenou značku, případně budou podezírání, že při koupi šetřili.

 

Snadnou by se skutečně zdála cesta krásného a vkusného šperku, ať již by šlo o řetízek nebo prsten. Spásná myšlenka však záhy narazí na skutečnost, že ve svém okolí bude muž mít většinou více než jen jednu ženu. Jak zajistit, že dostane ten pravý a krásný dárek každá, a muž bude veleben ještě dlouho po vánočních svátcích? A současně ženy obdaruje a zároveň jim dá vytouženou možnost volby?

Řekněme si zcela na rovinu, že koupě jednoho šperku více ženám dobrotu neudělá. Závist je zlá lidská vlastnost a originální takovýto dar také nebude. Koupě několika různých šperků je rovněž ošemetná, neboť se nemusíte strefit do vkusu obdarovávané dámy. Elegantním řešením dnešní doby, po kterém sáhne každý rozumně smýšlející muž, jsou Diamantové karty. Možná o nich slyšíte vůbec poprvé, avšak vězte, že hledíte na skutečně originální dárek, který lze bez přehánění označit za revoluční.

 

Prostřednictvím Diamantové karty společnosti Booler Diamonds totiž skutečně darujete nefalšovaný diamant dočasně zasazený do elegantní karty, která svou velikostí připomíná dnes běžnou platební kartu. Tento dárkový diamant tak můžete snadno zabalit spolu s vánočním přáním a udělat radost všem ženám ve svém okolí. Říkáte si, že nejste milionáři, abyste diamantem obdarovali všechny své ženy ve vašem okolí? Nic se neděje, milióny ani sta tisíce na účtech mít rozhodně nepotřebujete.

 

Diamantové karty od Booler Diamonds (www.diamantovekarty.cz ) pořídíte již od 499 Kč, což může být mnohem méně, než kolik byste vložili do jiného a ve výsledku horšího vánočního dárku. I za cenu necelých pěti set korun získáte opravdová diamant s certifikací pravosti, tudíž se nemusíte obávat, že byste naletěli a pod vánoční stromky nadělili falzifikáty.

Tu největší výhodu Diamantových karet jsme si však nechali až na samotný závěr. Koupí dárkové karty totiž darujete nejen pravý diamant, čímž (doslova) oslníte, ale především necháte samotnou ženu zvolit, co s diamantem udělá. Může si jej schovat, nechat vložit do později vybraného prstýnku či přívěšku. Dokonce se nemusí nezbytně jednat jen o využití do nějakého šperku, diamant lze zasadit například na peněženku či pouzdro k telefonu. Výběr bude pouze na ni, čímž odpadne pro muže nebezpečná pasáž, kdy nevybere ten vhodný šperk.

 

Diamantová karta od Booler Diamonds je tedy skutečně ideálním dárkem pro každou ženu, která touží po krásném a vkusném šperku, který bude ozvláštněn pravým diamantem. Každý muž navíc Diamantovou kartou ušetří nekonečné hodiny stresujícího vybírání originálních dárků a odpadnou mu i obavy, zda tentokrát vybral správně. Ostatně přiznejte se si sami, kdy naposledy jste ženu obdarovali diamantem? Letos je tedy ten správný čas.

Diamantová karta je ideální dárek pro Vaší ženu.

https://www.youtube.com/watch?v=SVK7wigilRU