Proč syslit diamanty?

Historie nám již mnohokrát dokázala, že je dobré mít u sebe hodnotné, rychle likvidní a hlavně jednoduše přenositelný majetek. Mohli bychom Vám vyprávět hned několik příběhů o lidech, které zachránilo vlastnictví šperků a diamantů, ale mnoho z nich ilustrují filmy Schindelerův seznam režiséra Stevena Spielberga či Habermannův Mlýn režíséra Juraje Herze a další. Tyto filmy zřetelně a jasně ukazují, kolik lidí bylo zachráněno díky zlatým a diamantovým šperkům.

V určitých životních situacích si sebou nemůžete vzít ani dům ani pozemek dokonce ani drahý obraz.  V případě, že musíte velmi rychle opustit své domovy z jakéhokoliv důvodu, je opravdu dobré mít u sebe něco malého avšak s velkou hodnotou.

Mnohdy diskutovaná uprchlická krize je toho důkazem. Mnoho generací rodinných příslušníků současných uprchlíků hromadili po staletí zlato a drahé kamení tedy velké hodnoty v malých věcech.

V Evropě funguje velmi spotřební společnost, která nakupuje a následně kolikrát i nespotřebuje velké množství zboží, které poté končí v poplenicích a nepřináší absolutně žádný užitek nebo minimální. Odpovězte si sami, kolik Vašich Vánočních dárků skončí bez užitku v šuplících nebo dokonce v popelnicích.

Z výše uvedeného plyne poučení, že vedle běžného konzumního života je dobré se věnovat zabezpečení svého a svých blízkých.

 

 Proč darovat diamantovou kartu?

Protože tím uděláte opravdovou radost! Ideální dárek!