Společnost Booler Diamonds (Diamantove karty)

Vznik

Společnost Booler Diamonds byla založena roku 2008 v USA. Společnost vznikla za účelem zajištění maximálního servisu při nákupu diamantů. Dá se říct, že do roka měla společnost díky svým obchodním partnerům a systému spolupráce celosvětovou působnost. Společnost Booler Diamonds si zakládá na tom, že dodává diamanty po celém světě. Všechny diamanty mají ověřený původ v souladu s Kimberlijským procesem. (viz blog  https://boolerdiamonds.com/krvave-diamanty/)

Vývoj společnosti

Booler Diamonds byla primárně založena na prodej diamantů. Díky své struktuře je schopná zajistit mimořádně výhodné ceny. V roce 2014 začala spolenčnost vyrábět také diamantové šperky a různé dárkové předměty s diamanty (https://boolerdiamonds.com/vyroba-sperku-dle-vlastnich-predstav/)

 

Booler Diamonds a Evropě

V evropě působí společnost prostřednictvím společnosti Booler Invest Limited. Na evropský trh vstoupila v roce 2008 a ihned se začala řadit mezi přední dodavatele diamantů. V Evropě je možné zakoupit zboží společnosti Booler Diamonds prostřednictvím internetové stránky:

www.boolerdiamonds.com – nákup diamantů, diamantových šperků, diamantových dárků a potřeb pro zlatníky a šperkaře

www.boolerdiamonds.cz – velkoobchod diamantů šperkové kvality

www.diamantovékarty.cz – nákup diamantových karet - jedinečný a originální projekt, který vznikl na České pobočce a má celosvětovou úspěšnost.