O diamantových kartách

Diamantové karty

první krok k Vašemu diamantovému šperku ...

Nejedná se o poukázku na diamant či slevovou kartu ani o kartu věrnostní, ale jedná se o pravý, certifikovaný, přírodní, broušený diamant! 

  
Diamant   DIAMANT   1410828205   KARTA   Zámek   BEZPEČNOST
V kartě je zasazený pravý, přírodní, broušený, certifikovaný diamant šperkové kvality. 
 
 
Speciální plastová karta o velikosti kreditní karty, do které je vložen pravý diamant, který je překryt tak, aby se předešlo jeho poškození případně neoprávněné manipulaci.
 
Karta je zároveň opatřena řadou dalších bezpečnostních prvků, proti záměně či neoprávněné manipulaci. Jakákoliv neoprávněná manipulace lze ihned poznat.
Viditelnost   VIDITELNOST   Certifikát   CERTIFIKÁT   Záruka   ZÁRUKA
I přes všechny bezpečnostní prvky je překrytí takové, aby byl diamant jasně viditelný. Diamant lze z karty vyloupnout a vyrobit z něj například šperk.
 
Na rubu karty je pak certifikát, který přesně specifikuje o jaký diamant, nebo přesněji řečeno briliant, se jedná.
 
Naše společnost bezezbytku ručí za to, že klient dostane přesně to, co si z naší nabídky vybral.

 

modra_vlozeni_diamantu

K čemu diamantová karta slouží?

Primárně je diamantová karta dárek. A to dárek luxusní, netradiční a hodnotný. Diamant vložený do karty si může její vlastník buď ponechat jako vzpomínku a památku nebo jej kdykoli vyjmout a použít k výrobě šperku dle vlastního výběru. Všechny diamanty v našich kartách jsou šperkové kvality.

Takovým dárkem můžete jednak obdarovat své blízké, jednak vážené obchodní partnery, zaměstnance či zákazníky. Jedná se o dárek trvalé hodnoty a vysoké kvality.


Vzhled diamantové karty ?

Naše společnost standardně nabízí diamantové karty v pěti základních barevně rozlišených variantách. Tyto karty jsou na lícové straně označeny logem naší společnosti a na rubu je certifikát potvrzující pravost vloženého diamantu a jeho vlastnosti.

Stejně standardní jsou ovšem diamantové karty, které mají na lícové straně grafiku dle požadavků našeho klienta. Může se jednat o logo s kontaktními údaji nebo o složitější grafické provedení. V tomto bodě se kreativitě meze nekladou a rádi vyhovíme přání a představě klienta.


Na co lze použít diamant vložený v kartě ?

Diamanty jsou šperkové kvality a zlatník či šperkař je může zasadit do prstenu, náušnic, přívěsku nebo jakéhokoli šperku dle výběru a přání. Diamantový šperk je králem šperků, a to pro dámy i pány.

Diamanty šperkové kvality jsou pak kameny vhodné barvy s minimálními inkluzemi, které velmi dobře odráží světlo a šperku dodávají výjimečný vzhled.